OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Start arrow Nowiny arrow Nowiny arrow 20 lat KTR SIGMA - fotorelacja
20 lat KTR SIGMA - fotorelacja PDF Drukuj Email
Redaktor: Izabela Jankowska   
05.11.2022.
W dniu 08 października 2022 r. przedstawiciele Koła PTTK "VIATOR" im. Ryszarda Walerycha uczestniczyli w rajdzie rowerowym oraz uroczystym spotkaniu zorganizowanych z okazji 20 lat Klubu Turystyki Rowerowej SIGMA Poznań. Wśród współzałożycieli KTR SIGMA byli m.in. śp. Ryszard Walerych (założyciel naszego Koła i pierwszy jego Prezes) oraz Romuald Królak (obecnie członek naszego koła). Na ręce tego drugiego zostały złożone podziękowania za zaangażowanie i aktywną działalność w pierwszych latach tworzenia się KTR SIGMA. Zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenia. Kliknij -> tutaj.
Zmieniony ( 05.11.2022. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »