OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Spacer noworoczny, 24.01.2016 r. - fotorelacja

Nasza grupa rowerowa postanowiła tym razem zostawić swoje ukochane jednośliady w domu i wybrać się na pieszą wyprawę. W tym celu w dniu 24 stycznia 2016 r. spotkaliśmy się przy przystani kajakowej "Binduga" w Mściszewie. Pomimo śnieżnej aury - pogoda i humory dopisały. Nagrodą za przebyte wspólnie kilometry po okolicznym lesie były poczęstunek oraz ognisko. Stół uginał się pod ciężarem sałatek, przetworów domowych oraz różnego rodzaju ciast i ciasteczek. Każdy próbował, degustował, bądź konsumował te pyszności. Zgromadzone w ten sposób kalorie spaliliśmy tańcząc przy ognisku. Atmosfera była iście gorąca!

Zapraszamy do fotorelacji ze spaceru noworocznego -> klik.

 
Rajd Noworoczny wraz z "Rowerowym Poznaniem", 09.01.2016 r. - fotorelacja

'Viatorowcy' już drugi raz w tym roku wybrali się na noworoczny rajd rowerowy. Spotkanie miało miejsce 9 stycznia 2016 r. (sobota). Tym razem organizatorem był Rowerowy Poznań. Na starcie zjawiło się 19 osób gotwych do pojęcia niełatwego zadania. Musieli oni zmierzyć się z dość trudnymi przeciwnikami, jakimi okazali się: lód i śnieg. Niestrudzonym rowerzystom udało się wygrać tę niełatwą walkę przy okazji pokonując trasę: Poznań (Park Sołacki - Golęcin - os. Strzeszyn Grecki - ul. Jastrowska - ul. Walecka (ależ tutaj było ślisko!) -Strzeszyn - Psarskie) - Kiekrz- Rogierówko - Chyby - Baranowo - Poznań (Wola - Jeżyce - Park Sołacki).

Zapraszamy do fotorelacji z rajdu noworocznego -> klik.

Link do wydarzenia na facebook'u -> klik.

 
Spotkanie noworoczne nad Rusałką, 01.01.2016 r. - fotorelacja

W dniu 1 stycznia 2016 r. ponad 300 rowerzystów spotkało się nad poznańskim jeziorem Rusałka. Jak co roku, zgodnie z szestastoletnią już tradycją, miłośnicy dwóch kółek witali Nowy Rok w tym popularnym, wśród mieszkańców Poznania, miejscu. Tuż po godzinie 13:00 barwna grupa cyklistów wyruszyła w drogę. Pomimo mrozu i delikatnie prószącego śniegu, wszyscy z uśmiechami na twarzach, pokonali 4-kilometrową trasę wokół jeziora Rusałka. Na samym przedzie jechali: Pan Jacek Jaśkowiak - Prezydent miasta Poznania, Pan Jan Szymański - medalista Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi (2014 r.) oraz Pani Grażyna Głowacka - radna Powiatu Poznańskiego. Wśród uczestników nie zabrakło też rowerzystów z Koła PTTK „Viator” im. Ryszarda Walerycha w Czerwonaku.

Główni organizatorzy imprezy to Pan Piotr Kurek oraz Państwo Halina i Jerzy Woźniakowie.

Zapraszamy do fotorelacji ze spotkania noworocznego -> klik

 
Nowe zdjęcia w galerii

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

II Rowerowy Przejazd Mikołajów przez Poznań z Bike-Adventure - 27.12.2015 r.

 
Nowe zdjęcia w galerii

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

III Wielkopolski rajd: Szlakami Powstania Wielkopolskiego - Stęszew, 05.12.2015 r.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 29